فرماندار: مالکیت راه دسترسی به مجتمع کشت و صنعت خرم آباد مشخص شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

F1

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خرم آباد، اسد عبداللهی درجلسه بررسی راهکارهای رفع مشکل راه دسترسی به مجتمع کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان و بهسازی معابر روستای سر هلت، در مجاورت این مجتمع، افزود: این مجتمع از گذشته با مشکلاتی مواجه بوده و هست که باید در کمترین زمان ممکن حل و فصل شود.

وی اظهار داشت: یکی از این مشکلات، راه دسترسی به مجتمع است که باید در گام اول مالکیت و حریم آن مشخص شده و سپس برای رفع آن اقدام نمود.

وی تصریح کرد: باید اهمیت حل مشکلات مجتمع کشت و صنعت را برای اهالی روستاها و مناطق همجوار تبیین کرده و از ظرفیت های موجود در منطقه استفاده شود که برای این کار می توان از توان دهیاری و شورای روستای سر هلت بهره گرفت.

فرماندار خرم آباد تاکید کرد: این موضوع باید درکوتاه مدت و با جدیت پیگیری شود.

عبداللهی گفت: اجرای طرح هادی در روستای سر هلت و ایجاد زمینه های گردشگری در منطقه، علاوه بر در آمد زایی موجب موجب ارتقا زیر ساخت ها می شود.

کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا

شرکت کشت و صنعت لرستان در سال 1352 توسط وزارت کشاورزی وقت با نام مجتمع گوشت و با هدف خرید و پرواربندی دام های مازاد عشایر تاسیس و تامین بخشی از پروتئین کشور راه اندازی شد و در سال 1393 به بخش خصوصی واگذار شده و فعالیت جدی خود را در بخش های مختلف کشاورزی ، دامپروری و گردشگری شروع نموده و انشاالله در یک دوره 5 تا 7 ساله طی سه فاز مختلف تکمیل و تجهیز خواهد شد.

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : خرم آباد، کیلومتر 17 جاده اندیمشک، روبروی پمپ بنزین سوری

  066   3140

 

دفتر تهران : خيابان شريعتي، بعد از ايستگاه مترو قيطريه، بن بست حقيقت خواه، پلاك 1777، طبقه اول، واحد 2

 021    22695035 - 39

 

 + اطلاعات بیشتر

 

پنل ورود کاربر